fbpx

Cítíte, že si těhotenství nebo mateřství neužíváte tak, jak byste chtěla?

Přála byste si být  jistější sama sebou?

…a cítit respekt od ostatních?

Možná si někdy nejste jistá, jestli to, jak chcete prožívat porod nebo mateřství, je v pořádku. Možná u doktora vždycky souhlasíte, i když se vám to, co říká, tak úplně nezdá. Možná se v rodině už nikomu nesvěřujete, aby vám neřekli, že jste: „moc přecitlivělá.“ A i kdybyste se ozvala, změnilo by se tím vůbec něco?

Získejte konečně jistotu, že to, jak to chcete vy, je správně.

 

 

Odhalte Tajemství sebejisté mámy a začněte se v těhotenství nebo mateřství cítit dobře.

Naučíte se vnímat svoji intuici

Budete si jistá tím, co, proč a jak chcete

Začnete vyjadřovat nahlas, co potřebujete

 

Budete klidnější, sebejistější a spokojenější

 

Co na vás v příručce Tajemství sebejisté mámy čeká?

Intuice – Skvělá zpráva je, že zdroj sebejistoty nosíte v sobě. Intuici máte i vy, není  to jen výsada vybraných žen. Začněte ji využívat a možná vás překvapí, jak jste silná.

Sebejistota – Už o sobě nebudet pochybovat a nebudete se ani bát vyjádřit svůj názor nebo požádat o více inforamcí. Ostatní se k vám budou chovat s respektem. A i kdyby vás někdo chtěl hodnotit, bude vám to jedno.

Klid – S pocitem, že pro sebe i své dítě děláte to nejlepší, budete klidnější.

Radost – Těhotenství nebo mateřství si začnete konečně užívat. Radost je v tomto úžasném období přirozený stav!

 

Vydejte se na kouzelnou cestu za znovuobjevením intuice – své zapomenuté ženské síly.

 

CHCI V SOBĚ OBJEVIT INTUICI

 

 

Co najdete uvnitř příručky Tajemství sebejisté mámy?

7 ověřených principů, s nimiž probudíte svou intuici

20 stránek aha momentů a objevů ve formě e-booku

8 cvičení, s nimiž vlastním tempem za pomoci tužky a papíru získáte více sebejistoty

12 krásných afirmací, díky nimž se u vás nový způsob myšlení zabydlí už na trvalo

 

Co říkají ženy o spolupráci se mnou?

„ Anička mi pomohla připravit se mentálně na porod a naladit se na něj v tom smyslu, že nejdůležitější je nebát se porodu a prosadit si jeho podobu dle svých představ a zároveň nechat vše plynout dle svého těla a intuice. Věřit si a zároveň vědět, co chci a jemně, ale sebevědomě si to v porodnici prosadit.

Marta, maminka dvou dětí

“ Anička mi pomohla se schopností prosadit se v porodnici před personálem. Pomohla mi také mentální cvičení, která mi Anička poradila. Představa mého porodu, napsaná několikrát za sebou na papír, se v mnoha ohledech vyplnila. Druhý porod pro mě byla velká kompenzace toho, co se dělo poprvé.

Lucie, máma dvou dětí

 

S příručkou Tajemství sebejisté mámy získáte

  Čtení plné objevů, 8 cvičení, která fungují, 12 afirmačních kartiček

  Informace, které vám pomůžou začít si těhotenství a mateřství konečně užívat

  Velkou porci sebejistoty

 

Když se během těhotenství, porodu a mateřství cítíte dobře, prospíváte tím sama sobě, vašim dětem i všem okolo. A protože věřím, že v tomto kouzelném období by měla cítit radost každá žena, cena příručky je pouze 290Kč.

Příručka je ve formě e-booku, takže už za chvíli můžete svou intuici začít objevovat .

 

CHCI BÝT SEBEJISTÁ

 

Možná se vám teď honí hlavou, že…

Nejsem intuitivní typ

Všechny jsme přišly na svět s racionální i intuitivní složkou. Obě nám dobře slouží, jen každá k něčemu jinému. Jenže jsme od mala byly vedeny tak, abychom v sobě tu intuitivní část potlačovaly. A tak se vám teď může zdát, že ji nemáte. Nejvyšší čas ji objevit!

Afirmace nefungují

Jo, taky jsem si to myslela, než jsem je sama začala používat. 🙂 Afirmace nejsou čáry máry. Často opakovaná (a viděná) tvrzení ovlivňují naše podvědomí. (Na tomto principu funguje i reklama a věřte, že marketingoví mágové to mají dobře spočítáné.) Už jste afirmace zkoušela a nefungovaly vám? Fígl je v tom, že afirmace fungují jen tehdy, když jim věříte. Přesně na tom zapracujete při čtení příručky a s afirmacemi vše už jen upevníte.  Vyberete si ty, které budou fungovat právě na vás. Jak? No přece intuicí. A navíc se na ně hrozně hezky dívá. 🙂

 

 

Opravdu stačí 20 stran a tolik se toho změní?

Je super přečíst si stovky stránek krásné knihy. Ale změní se tím váš život? Příručka je sestavená tak, aby do sebe vše co nejefektivněji zapadlo. Najdete v ní přesně tolik informací, kolik potřebujete, abyste se okamžitě začala cítit sebejistější. Efekt psaného textu posílíte speciálně vytvořenými cvičeními a krásnými afirmacemi, s nimiž si doma můžete vytvořit krásný koutek jen pro vás. A zabudovat si nové principy do života už natrvalo.

Když je to tak přirozené, neměla by se ve mně intuice probudit sama?

Probuzení intuice je proces, který má u každé ženy jinou intenzitu a průběh, někdy může být zdlouhavý a psychicky náročný. Příručka Tajemství sebejisté mámy vám nabízí rychlou, příjemnou a účinnou zkratku.  Sama bych si přála takovou přiručku mít, už když jsem poprvé otěhotněla. Možná se díky těhotenství nebo mateřství probouzí i ve vás a právě její nesmělý hlásek vás přivedl ke mně.

Nepotřebuju pro porod a mateřství spíš praktické informace?

Jo, informace jsou fajn. Jenže jak při obrovském množství informací, které se na nás každodenně valí (a často si protiřečí) poznáte, které jsou právě pro vás a vaše dítě ty správné? S pomocí intuice si budete umět vybrat. A možná vás překvapí, že většinu „tvrdých informací“ už ani nebudete potřebovat. Protože vy zkrátka budete vědět.

 

Chcete se podívat, jak to v příručce vypadá? Mrkněte sem:

 

 

Příručka tamejství sebejisté mámy je přesně pro vás, pokud

Se připravujete na první, druhý, třetí… porod

Jestli se chcete dobře připravit na první porod nebo jestli chcete prožít tento porod lépe než ten předchozí (mám odbdobnou zkušenost), získáte s příručkou důvěru ve své tělo, svá rozhodnutí a jistotu, že to, jak chcete prožít porod vy, je správně. Navíc vám tyto zkušenosti pomůžou i při péči o děti.

Máte jedno, dvě, tři… děti

Díky příručce už nebudete pochybovat o svých rozhodnutích a budete mít respekt i u ostatních. Když budete mít jistotu,  že pro sebe i své dítě/děti děláte to nejlepší, budete si konečně mateřství více užívat. A vězte, že čím spokojenější máma, tím jsou spokojenější i děti.

Radost z těhotenství, porodu a mateřství začíná ve svobodné mysli

Každého dne z kouzelného dobrodružství jménem těhotenství a mateřství, který promarníte zbytečnými pochybnostmi, je škoda. Čas s dětmi máme od toho, abychom si ho užívaly.

Odhalte tajemství sebejisté mámy už dnes a probuďte v sobě ženský dar – svou intuici

 

CHCI V SOBĚ OBJEVIT INTUICI

 

Kdo je autorka příručky?

Už jako malá jsem chtěla každému vyjde vstříc. A jak jsem se tolik snažila, aby všichni kolem mě byli spokojení, skoro jsem si nevšimla, že ztrácím samu sebe. Až první porod, při němž jsem zažila hrubé zacházení, vnucování zásahů odporujících moderním poznatkům o porodech, i zbytečné zákroky, které jsem si dopředu výslovně nepřála, otřásl mou důvěrou v to, že být slušná nekonfliktní holka je dobrý nápad.

Když jsem po porodu komplikovaně hledala mateřskou sebedůvěru, názory a hodnocení jiných mě znejisťovaly a rušily v tom, abych si našla, co je pro mě i mé dítě nejlepší. Prošla jsem spoustou kurzů a přečetla haldy knih, než mi to došlo. To, jak se mám jako máma rozhodovat, vím nejlíp já sama.

 

Netvrdím, že od té chvíle je každý den mateřství růžový. Ale život se tím fakt zjednodušil. Prožila jsem druhý sebejistý přirozený porod, s vlastní porodní asistentkou a ambulantně v porodnici – při čem jsem stihla podepsat několik reverzů. Ke svým dětem dnes přistupuju tak, jak já cítím, že je to nejlepší. Ať už si kdokoli myslí cokoli. Cesta k sebejistotě během těhotenství, porodu a mateřství není mnohdy jednoduchá. Proto dnes učím i další ženy, jak v sobě probudit intuici. Intuice je totiž kouzelný a spolehlivý zdroj klidu, síly a radosti.

Prožijte se mnou kouzelné těhotenství, porod a mateřství

 

Anna Pokrupová