fbpx

Budíte se v noci s myšlenkou, že při porodu nebudete pod návalem emocí nebo tlaku lékařů vědět, jak se rozhodovat?

Trápí vás myšlenka, že porod a poslední týdny před ním emočně neustojíte?

Chtěla byste si konečně užívat těhotenství a při myšlence na porod být v klidu?

Připravte se psychicky na porod tak, abyste cítila, že pro sebe i miminko uděláte to nejlepší

Posilte důvěru ve své tělo

Zajistěte si respekt pro svá přání při porodu

Nalaďte se pozitivně na porod

Začněte se cítit klidnější

Přidejte se do kurzu Prožijte sebevědomý porod a během 3 týdnů

  • Posílíte svou intuici a získáte důvěru v to, že víte, jak porodit, a vaše dítě ví, jak přijít na svět.
  • Naučíte se při porodu zajistit si tolik objektivních informací (ne manipulací!), abyste se mohla rozhodovat s pocitem klidu.
  • Budete sebevědoměji komunikovat, sebevědoměji působit a díky tomu vás ostatní budou respektovat.
  • Promyslíte si možnosti podpory pro porod.
  • Budete se cítit klidnější a pokud vás přepadne nervozita, budete vědět, jak na ni.

Vstup do kurzu je nyní uzavřen. Nechte mi na sebe e-mail a já vám dám vědět, až ho budu zase otevírat.

 

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

“ Anička mi pomohla se schopností prosadit se v porodnici před personálem. Pomohla mi také mentální cvičení, která mi Anička poradila. Druhý porod pro mě byla velká kompenzace toho, co se dělo poprvé.“

Lucie, máma dvou dětí

Jak bude kurz probíhat?

Sejdeme se v uzavřené facebookové skupině. Každé pondělí dostanete videa pro práci s myslí a pracovní listy, které vás provedou jednotlivými úkoly. Součástí každého týdne bude také meditace. Videa si můžete procházet vlastním tempem. Během kurzu spolu najdeme řešení pro všechny pocity, které vás teď okolo porodu trápí. Součástí kurzu bude  jednak má plná podpora ve skupině a jednak přes online setkání, která proběhnou jednou týdně.

Každý týden se budeme věnovat jednomu tématu:

Týden 1 – Důvěra v sebe a miminko

Týden 2 – Sebevědomá komunikace

Týden 3 – Pocit klidu

Jednotlivé moduly jsou vytvořené tak, aby do sebe vše zapadalo. S každým týdnem budete sebevědomější a klidnější.

 

Co je součástí kurzu?

  • Videa plná informací a AHA momentů

Odstraníte své podvědomé obavy, získáte nové úhly pohledu a naučíte se měnit svou mysl, tak abyste byla sebevědomější. Výhoda práce s podvědomými přesvědčeními je ta, že změny se projeví i v emočně náročných momentech, jako je porod. Díky praktickým mentálním cvičením budete vše ihned převádět do praxe.

  • Pracovní listy

Pracovní listy budou obsahovat shrnutí informací z jednotlivých videí (tak abyste si je mohla vytisknout a měla je po ruce kdykoliv budete potřebovat) a provedou vás plněním jednotlivých úkolů.

  • Má podpora

Výhodou malé skupinky, v níž budeme pracovat, je to, že se můžu věnovat každé z vás. Budu vás průběžně podporovat ve skupině a jednou týdně se sejdeme online. Zodpovím všechny vaše dotazy a vymyslíme řešení pro to, co vás bude trápit.

  • Sdílení a podpora ostatních žen

Budete se pohybovat ve skupině podobně naladěných žen. Kdykoliv budete potřebovat, můžete zde své myšlenky bez obav sdílet.

  • Meditace

Meditace vám pomůžou ke klidu a taky k tomu, aby se vám nové způsoby přemýšlení zapsaly hluboko do podvědomí. Už nebudete muset přemýšlet nad tím, jestli dokážete být sebejistější nebo sebevědomější, protože taková zkrátka budete.

 

Porod je jedinečná životní událost. Prožijte ho s pocitem, že děláte to nejlepší.

 

Vstup do kurzu je nyní uzavřen. Nechte mi na sebe e-mail a já vám dám vědět, až ho budu zase otevírat.

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

„Anička mi pomohla připravit se mentálně na porod a naladit se na něj v tom smyslu, že nejdůležitější je nebát se porodu a prosadit si jeho podobu dle svých představ a zároveň nechat vše plynout dle svého těla a intuice. Věřit si a a zároveň vědět, co chci, a jemně, ale sebevědomě si to v porodnici prosadit.

Utvrdila mě, že porod zvládnu, když se spolehnu hlavně sama na sebe. Utvrdila mě, že jsem dost silná porod zvládnout i bez speciální přípravy a mohu ho prožít podle svých představ a užít si ho jako pozitivní zkušenost, ne jen jako něco nepříjemného, co musím nějak přežít.“

Marta, maminka dvou dětí

Ke kurzu dostanete také 4 bonusy:

Seznam modelových vět pro komunikaci v porodnici, tak abyste si uměla pro sebe zajistit dostatek informací nebo více času pro klidná rozhodnutí i v náročných situacích. (Praktický pomocník, kterého si přibalíte  s sebou do tašky do porodnice.)

Příručku se stručně shrnutými možnostmi, jak si zajistit porod podle sebe v české porodnici. Dozvíte se , jak si vybrat porodnici a jaké jsou možnosti pro doprovod k porodu.

Rozhovor s holistickou aromaterapeutkou Jankou Urbanovou o tom, jak používat aromaterapii pro zklidnění a podporu v těhotenství a při porodu.

Afirmační kartičky pro upevnění informací a zklidnění. (Skvělý pomocník během přípravy na porod i při něm!)

Představte si, jak držíte poprvé v náručí své děťátko a záříte láskou a hrdostí. Poznala jste obrovskou sílu, kterou v sobě jako žena nosíte. Stvořila jste nový život.

Možná teď hluboko uvnitř pochybujete, že se vám vaše představy o porodu můžou splnit. Pokud v sobě ale máte sílu si svůj úžasný porod přát, máte v sobě i sílu ho prožít.

Zajistěte si pro porod prostor, kde se budete cítit sebejistě a v bezpečí.

 

Vstup do kurzu je nyní uzavřen. Nechte mi na sebe e-mail a já vám dám vědět, až ho budu zase otevírat.

 

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

 

Jak poznáte, že se při porodu můžete rozhodovat podle sebe a vaše miminko je v bezpečí?

Jako žena jste dostala obrovský dar stvořit nový život. Kolem porodu panuje mnoho mýtů, ale ve skutečnosti je je jenom jedním krokem (byť významným) v celém procesu stvoření nového člověka, který vaše tělo zvládne. Pokud bychom my ženy neuměly rodit děti, lidstvo by už dávno vyhynulo!

Osobně jsem získala sebejistotu až během druhého porodu. Při něm jsem si totiž rozeběhla vlastní – do té doby pomalu postupující porod – svým přáním a myšlenkami. (Já vím!) Proto je práce s myslí při přípravě na porod tak důležitá. Pomůže vám vytvořit vhodné podmínky, abyste při porodu mohla objevit sílu, kterou v sobě jako žena nosíte.

A pro případy, kdy by náhodou vše nešlo podle plánu, máte přece po ruce zdravotníky. V kurzu se kromě práce s vlastní myslí naučíte být asertivnější a promyslíte si, jaké osoby si vybrat pro doprovod k porodu, abyste se vy i vaše dítě cítily v bezpečí. Maximalizujete pravděpodobnost, že porod proběhne podle vašich představ.

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Ing. Anna Pokrupová, lektorka psychické přípravy na porod, mentorka mateřské intuice a sebejistoty a autorka knížky Můj kouzelný porod. Učím ženy měnit svou mysl tak, aby pracovala ona pro ně a ne ony pro ni.

Mou velkou vášní pomáhat ženám, aby si ony i jejich děti úžasný čas těhotenství, porodu a mateřství spolu užívaly. Mou misí je, aby potřeby žen a jejich dětí byly za každých okolností respektovány. K mé práci se ženami mě dovedly mé dva porody a intenzivní setkání s českým porodnickým systémem. Prožila jsem první traumatický porod, kdy jsem zažila hrubé chováním personálu, i druhý úžasný přirozený, při kterém jsem poznala vlastní sílu (a taky podepsala několik reverzů)

Díky porodům a mateřství jsem také objevila své vrozené vlohy – empatii, intuici a vysokou citlivosti, které jsem rozvinula dalším studiem osobního seberozvoje, fungování lidské mysli a přirozených porodů. Dnes pomáhám ženám pracovat se svou myslí tak, aby prožívaly porod a mateřství podle sebe.

Vyrovnejte se v těhotenství s obavami, najděte důvěru v sebe i své miminko a prožijte sebevědomý porod. Objevte v sobě svou sílu a stůjte pevně za sebou i svými dětmi.

Prožijte sebevědomý porod