fbpx

Trápíte se myšlenkou, že při porodu nebudete pod vlivem emocí nebo tlaku lékařů vědět, jak se rozhodovat?

Chcete porodit co nejpřirozeněji, ale nejste si jistá, jestli během porodu poznáte, že je s vámi i miminkem vše v pořádku?

Chcete se osvobodit od strachů, být při myšlence na porod v klidu a konečně si užívat těhotenství?

Připravte se na porod tak, abyste věděla, že pro sebe i miminko děláte to nejlepší

Získejte důvěru v sama sebe

Naučte se, jak si zajistit respekt pro svá přání při porodu

Prožívejte těhotenství s radostí

Začněte se těšit na porod a miminko

 

Přidejte se do kurzu Prožijte klidný porod a během 3 týdnů

 • Posílíte svou intuici a získáte důvěru v to, že víte, jak porodit.
 • Naučíte se při porodu zajistit si tolik objektivních informací (ne manipulací!), abyste se mohla rozhodovat s pocitem klidu.
 • Vytvoříte si ty nejlepší podmínky právě pro váš porod.
 • Odstraníte mentální bloky, které vám brání prožít těhotenství a porod s klidem.
 • Budete se cítit klidná, a pokud vás přepadne nervozita, budete vědět, jak na ni.
 • Budete sebevědoměji komunikovat, sebevědoměji působit a díky tomu vás ostatní budou respektovat.

Prožijte porod s důvěrou v sebe a miminko

 

Kurz je v tuto chvíli uzavřen. Nechte mi na sebe kontakt a já vam dáv vědět, až ho znovu otevřu.

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

 

Jak bude kurz probíhat?

Sejdeme se v uzavřené facebookové skupině. Každé pondělí dostanete výuková videa (vždy 3 videa v délce cca 10 – 15 minut) a pracovní listy, které vás provedou jednotlivými úkoly. Součástí každého týdne bude také vedená meditace – účinný nástroj pro rychlé zklidnění a změnu vašeho způsobu přemýšlení o porodu tak, abyste se při něm cítila dobře.

Videa si můžete procházet vlastním tempem. Součástí kurzu bude má  podpora ve skupině a každý týden kurzu jeden online call, kde spolu najdeme odpovědi na všechny otázky, které vás teď ohledně porodu trápí. (Pokud nemůžete dorazit naživo, máte možnost položit otázku dopředu a poslechnout si záznam.)

 

Kurz startuje v pondělí 6.9. a trvá tři týdny. Každý týden se budeme věnovat jednomu tématu:

Týden 1 – Neochvějná důvěra v sebe a miminko (Podíváte se až ke kořenům vlastní důvěry ve schopnost porodit a získáte jistotu pro svá rozhodnutí.)

Týden 2 – Sebevědomá komunikace u lékaře i v rodině (Potom, co získáte důvěru v sama sebe, naučíte se komunikovat o svých přáních navenek. Odstraníte metální bloky v komunikaci u lékaře nebo s příbuznými, získáte sebevědomí a zajistíte si klidný a bezpečný prostor pro porod v české porodnici.)

Týden 3 – Radostné čekání a hluboký klid (Osvobodíte se od nerealistických a dramatických představ o porodu. Nachystáte si to, co potřebujete, pro ten nejúžasnější porod a získáte důvěru, že vše proběhne tak, jak má. Pokud vás v budoucnu ještě přepadne nervozita, budete vědět, jak se zklidnit.)

Účinky jednotlivých týdnů kurzu se navzájem posilují. S každým týdnem budete sebejistější a klidnější.

Začněte se těšit na porod

 

Kurz je v tuto chvíli uzavřen. Nechte mi na sebe kontakt a já vam dáv vědět, až ho znovu otevřu.

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

 

 

Co je součástí kurzu?

 • Videa nabitá AHA momenty

Odstraňte všechny podvědomé obavy z těhotenství a porodu, i když o nich možná teď ani nevíte. Získejte nové úhly pohledu a proměnte se v ženu plně vědomou své jedinečné schopnosti stvořit nový život. Změny, které provedete ve své mysli provedete, se projeví i v emočně náročnějších momentech, jako jsou poslední týdny těhotenství nebo porod. S pomocí mentálních cvičení převedete vše okamžitě do praxe – s každým videem na sobě budete pozorovat úžasné změny.

 • Pracovní listy

Prakticky vás provedou splněním každého úkolu, tak aby to pro vás bylo snadné a pohodlné. Obsahují také shrnutí informací z jednotlivých videí, tak abyste je měla po ruce kdykoliv budete potřebovat.

 • Podpora

Budu vás podporovat ve skupině a jednou týdně se sejdeme online. Zodpovím vaše otázky a spolu vymyslíme řešení pro vše, co vás trápí. Můžete se také navzájem podpořit s ostatními ženami ve skupině. Většina žen, s nimiž pracuju, jsou citlivé a spíš introvertní – ve skupině proto najdete bezpečný a laskavý prostor.

 • Meditace

Vše podpoříte meditacemi, které s lehkostí změní vaši mysl tak, aby vám pomáhala splnit to, co si sama přejete. A navíc se příjemně poslouchají. Sbohem pochybnosti o tom, jestli dokážete být sebejistá nebo sebevědomá. Taková už zkrátka budete.

Jaká je cana kurzu?

Prožijte porod s pocitem, že  pro sebe i miminko děláte to nejlepší.

 

Kurz je v tuto chvíli uzavřen. Nechte mi na sebe kontakt a já vam dáv vědět, až ho znovu otevřu.

 

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

Ke kurzu dostanete navíc ještě 3 úžasné bonusy:

Knížka Můj kouzelný porod v hodnotě 350Kč. Můj otevřený inspirativní příběh o tom, jak po prvním traumatickém porodu prožít druhý přirozený a posilující porod.

Seznam modelových vět pro komunikaci v porodnici, abyste měla jistotu, že si pro sebe zajistíte dostatek informací a času pro klidná rozhodnutí i v situacích, kdy vám dojdou slova. (Praktický pomocník, kterého si přibalíte  s sebou na návštěvu k lékaři nebo do tašky do porodnice.)

Rozhovor s holistickou aromaterapeutkou Jankou Urbanovou o tom, jak využít aromaterapii pro zklidnění a podporu v těhotenství a při porodu.

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je 1 890 Kč

V ceně kurzu je zahrnuto

 • 3 týdny pro vaši sebedůvěru, sebevědomí a klid při porodu (kurz startuje v pondělí 6.9.)
 • Videa, pracovní listy a meditace
 • Má podpora na vaší cestě za klidným porodem
 • 3 úžasné bonusy včetně knížky Můj kouzelný porod v hodnotě 350Kč

Možná teď hluboko uvnitř pochybujete, že se vám představy o porodu můžou splnit. Pokud si ale umíte úžasný porod přát, umíte ho i prožít.

Poznejte naplno svou ženskou sílu stvořit nový život

 

Kurz je v tuto chvíli uzavřen. Nechte mi na sebe kontakt a já vam dáv vědět, až ho znovu otevřu.

 

Chci vědět, až bude další běh kurzu

 

 

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Ing. Anna Pokrupová, lektorka psychické přípravy na porod a autorka knížky Můj kouzelný porod. Učím ženy měnit svou mysl tak, aby jim i jejich dětem spolu bylo v úžasném čase těhotenství, porodu a mateřství dobře.

 

Cílem mé práce jsou sebejisté ženy, které se rozhodují v souladu se svou intuicí i rozumem – tak, jak je to pro ně i jejich děti nejlepší. Mou misí je, aby potřeby žen a dětí byly vždy a za všech okolností respektovány. K mé práci se ženami mě dovedly dva porody, intenzivní setkání s českým porodnickým systémem i předsudky o mateřství zažitými v české společnosti.

Můj první porod byl traumatický –  kvůli hrubému chování zdravotnického personálu, zčásti i kvůli mé psychické nepřipravenosti. Prožila jsem ale i druhý úžasný přirozený porod, při němž jsem poznala vlastní sílu (a taky hodně křičela a podepsala několik reverzů 🙂 ).

Díky mateřství jsem objevila své přirozené vlohy – empatii, intuici a vysokou citlivost, které jsem rozvinula studiem fungování lidské mysli, přirozených porodů a technik osobního seberozvoje.

Vyrovnejte se v těhotenství s obavami a najděte důvěru v sebe i miminko. Stůjte pevně za sebou i svým dítětem a prožijte porod jako dar stvořit nový život.

Prožijte klidný porod