Předporodní semináře

Ty podstatné informace k porodu, bezpečný prostor pro tvé otázky

 

Chceš se připravit na porod ve skupině podobně naladěných rodičů?

Skupinové předporodní semináře

Podstatné informace, sdílení a posílení sebedůvěry

  • Zahrnují informace z medicíny založené na důkazech a doporučení WHO, praktické kroky pro tvůj hladký porod, podpůrné seberozvojové techniky pro klid a sebevědomí a bezpečný prostor pro tvé otázky.
  • Vybírat můžeš ze 4 seminářů s tématy: Jak probíhá přirozený porod, Jak na bolest při porodu, Porodní přání, Sebevědomí pro porod. Anebo rovnou přijď na všechny 4!
  • Zdarma s sebou můžeš vzít partnera/ jiný doprovod k porodu.  (S výjimkou semináře Sebevědomí pro porod, který je určen pouze pro těhotné ženy.)
  • Semináře se konají v úterky od 18:00 v Rodinném centru Poděbrady, 1 seminář trvá 90 minut, cena je 350 Kč/ seminář.
  • Kvalitní předporodní příprava za skvělou cenu

V systému se můžete registrovat na všechny 4 semináře najednou (typ: celostní příprava na porod) nebo přes záložku rozvrh na jednotlivé semináře

Anna Pokrupová | Tereza Fišerová – reference

Do kurzu předporodní přípravy jsem vstoupila, protože jsem druhý porod chtěla prožít jinak a sice více vědomě a přirozeněji, než ten první. Sice nemám negativní zkušenost s prvním porodem, ale byl vyvolávaný a plný chemie a lékařských zásahů. Podruhé už jsem si přála, aby to bylo jinak.

A to se mi také splnilo, porod začal přirozeně a přirozeně také probíhal. Ačkoliv byl náročný a dlouhý, tak jsem z něj měla nejen já, ale i ošetřující personál, velmi krásný pocit. Díky přirozenosti se i po porodu začaly spouštět ty správné hormony a já byla opravdu šťastná, doslova jako na obláčku.

Jak se porod blížil, nějaké strachy vypluly na povrch a s tím mi Anička moc pomohla. Nejvíce mi pomohla možnost sdílet své pocity ohledně porodu. Porod jsem si díky tomu nakonec „užila“ a jsem za něj moc ráda.

Tereza Fišerová

Kdo je lektora seminářů?

Jmenuju se Anna Pokrupová. Jsem lektorka předporodní přípravy, empatická žena, máma dvou malých dětí, žena s jednou negativní a jednou pozitivní porodní zkušeností.

Připravím tě na porod v souladu s moderními poznatky medicíny, ale i tvou intuicí, tělem a miminkem. Na svých seminářích vytvářím prostor, v němž se každý účastník cítí bezpečně a vybírá si svá vlastní nejlepší řešení na základě kvalitních informací z evidence-based medicine, svých práv a možností.

Porod patří k těm nejzásadnějším životním prožitkům. Připrav miminku ten nejkrásnější vstup do života a sobě dopřej klidný porod, který tě posílí v mateřství.

Chceš se mě k seminářům na něco zeptat? Napiš mi.