fbpx

Budíš se někdy v noci myšlenkou, co všechno se může při porodu pokazit?

Znáš už spoustu informací a statistik o přirozeném porodu, jenže u doktora je ti zatěžko říct, co si myslíš?

Chceš v sobě najít jistotu, že zvládneš prožít porod podle sebe?

Inspiruj se příběhem knížky Můj kouzelný porod, která ti ukáže můj příběh cesty ke druhému posilujícímu porodu.

Prožij i ty svůj kouzelný porod

S knížkou Můj kouzelný porod

Začteš se do příběhu, který tě do sebe vtáhne od prvních řádků.

Přestaneš se cítit špatně, pokud tě trápí vzpomínka na předchozí porod nebo jsi z porodu nervózní.

Uvědomíš si, že porod je kouzelný, i když může bolet.

Získáš odvahu vykomunikovat si se zdravotníky to, co potřebuješ.

 

 

Co na tebe v knížce Můj kouzelný porod čeká?

♥ Jemná podpora a tvá ženská síla

Cítíš v sobě touhu porodit ve své síle. Jenže to, co ti říkají blízcí a zdravotníci (a někdy taky ty sama ve své hlavě 😉 ), tě znejisťuje. A ty právě teď tolik potřebuješ podpořit! Knížka Můj kouzelný porod ti dá důvěru, že ať už chceš prožít porod jakkoliv, je to v naprostém pořádku. Schopnost porodit tak, jak je to nejlepší pro tebe i tvé miminko, neseš v sobě. A to i když si teď třeba vůbec nepřijdeš silná… Nech se podpořit posilujícím příběhem a najdi v sobě úžasnou sílu přivést na svět nový život.

♥ Inspirace pro tvůj porod v českém zdravotnictví

Stále váháš, nakolik se máš při porodu spoléhat na sebe a nakolik na zdravotníky? Řekněme si na rovinu, že zastaralý přístup a manipulativní praktiky zdravotníků se v českém porodnictví stále dějí. Přemýšlet o tom dokola pořád dokola ale ničemu nepomáhá… Knížka Můj kouzelný porod ti na mých dvou porodech ukáže horší i lepší stránku českého porodnictví a taky možnou cestu, jak si porod zařídit tak, aby zdravotníci byli při porodu pouze pojistka a ty ses mohla soustředit hlavně na sebe a miminko. Dodáš si odvahu stát si za svým a být asertivní.

Autentický pohled na porod

Chtěla bys porodit přirozeně, jenže… O porodech už jsi slyšela spoustu odrazujících historek, pak na tebe na internetu vyskočilo pár sluníčkových postů a teď nevíš, co si z toho vzít. Možná si v hlavě taky neseš strašáka z předchozího porodu. Ano, porod může (ale nemusí) být náročný. Rozhodně ale nemá být hrozný. Jak to vím? Můj první porod byl pro mě traumatický a druhý posilující. V knížce se dozvíš, jak probíhaly i to, co mě k nim dovedlo. Konečně si srovnáš myšlenky a ujasníš si, jak chceš porod prožít právě ty.

♥ Kouzlo porodu

Během těhotenství a porodu tě čekají prožitky, jaké si ani nedovedeš představit. Sama jsem v tomto období prošla tolika překvapivými momenty, že bych jim sama nevěřila – pokud bych je neprožila. Těhotenství je zázrak, porod jedinečný moment zrození tvého děťátka a pro tebe prožitek, který si budeš pamatovat celý život. Insipirativní zkušenosti a dávné pravdy ti pomůžou otevřít se úžasným prožítkům, které čekají právě na tebe.

 

 

CHCI PORODIT S DŮVĚROU V SEBE SAMA

 

 

Možná tomu teď nevěříš, ale už 2 minuty po porodu se můžeš cítit takhle… 🙂

 

přirozený porod

 

 

Co s knížkou Můj kouzelný porod získáš?

  • 142 stran posilujícího příběhu, který ti pomůže připravit se na porod a najít vlastní sílu a moudrost vlastního těla
  • Nový pohled na porod v souvislostech, inspiraci pro porod v českém porodnictví, uvolnění hlubokých emocí a občas taky humor
  • Krásnou knížku v pevných deskách s šitou vazbou, jemnými ženskými ilustracemi a osobním věnováním

Cena knížky je 350Kč + poštovné

Prožij i ty svůj kouzelný porod

 

 

CHCI PROŽÍT KOUZELNÝ POROD

 

 

Chceš si přečíst kousek příběhu? Zalistuj si.

 

 

 

 

Bude i pro tebe porod kouzelný?

Představ si, že právě poprvé v životě držíš v náručí toho malého tvorečka – své miminko. Jsi ještě trochu rozklepaná, ale záříš. Cítíš někonečnou lásku a hrdost. Právě se stal zázrak. Ne – počkat – ty jsi ho udělala. Stvořilas nový život.

Zrození nového života potom, co v tobě devět měsíců vznikal, je kouzlo. Kouzelná je i proměna, kterou při porodu projdeš. Během času, kdy porodíš miminko, se i ty sama přerodíš.

O porodu však (často i mezi zdravotníky) koluje tolik mýtů! Dávná pravda je, že ten nejlepší porod pro tebe, je ten nejlepší i pro tvoje miminko.

Možná tě taky překvapilo, jak ses v těhotenství změnila, a někdy ti chybí slova, která by popsala, co prožíváš. Knížka Můj kouzelný porod není jen další knížka, kterou přečteš a odložíš. Tuto knížku jsem začala psát dva dny po druhém porodu. Tahle knížka v sobě nese sílu ti změnit život. Porod JE kouzlo. A na tobě záleží, jestli ho tak chceš prožít.

 

 

 

 

 

Knížka Můj kouzelný porod je přesně pro tebe, pokud

Chceš se inspirovat příběhem, který přečteš jedním dechem.

Víš, že porod může být místy náročný. Ale chceš, aby byl hladký a posilující.

Po předchozí špatné zkušenosti si chceš srovnat myšlenky tak, abys tento porod prožila podle sebe.

Jsi těhotná poprvé a chceš autentické informace o tom, co tě může při porodu a v českém porodnictví čekat, i důvěru, že porod může být úžasný.

 

Prožij porod s pocitem, že pro sebe i miminko děláš to nejlepší. Prožij kouzelný porod.

 

 

CHCI PORODIT S DŮVĚROU V SEBE SAMA

 

 

 

Kdo je autorka knížky?

Jsem Ing. Anna Pokrupová, lektorka přípravy na sebejistý porod a autorka kurzu Prožijte sebejistý porod. Pilíře předporodní přípravy se mnou jsou: důvěra žen v sebe, sebejistá komunikace se zdravotníky a klid při porodu.

První porod pro mě znamenal první intenzivní setkání s českým zdravotnickým systémem a taky velký šok. Druhý porod jsem se proto rozhodla prožít jinak, v souladu se sebou a s pocitem, že dělám to nejlepší pro své miminko. Prožitky z obou těhotenství a porodů, srážky s předsudky v české společnosti a taky osobní proměna, kterou jsem prošla, pro mě byly tak intenzivní, že jsem se rozhodla svým příběhem inspirovat i další ženy. Porodní příběhy byly totiž odpradávna součástí přípravy žen na porod.

 

 

Porodní příběh každé ženy je jedinečný. Prošly jsme ale podobnou výchovou a prožíváme porody v podobném prostředí. Proto se to, jaké otázky řešíme v těhotenství a s čím se setkáváme při porodu, z velké části opakuje. Knížku jsem psala tak, abys odhalila principy, které ti pomůžou porodit s pocitem, že děláš to nejlepší pro sebe a své miminko.

Prožij i ty kouzelný porod