fbpx

 

Prožijte i vy kouzelný porod

Chcete porodit v porodnici, ale nevíte, jestli tam budete mít pro porod dostatek klidu?

Budíte vás ze spaní obavy, co všechno se může při porodu pokazit?

Chcete si ujasnit myšlenky ohledně porodu a začít si konečně užívat těhotenství?

Začněte věřit, že i vy můžete prožít úžasný porod 

Knížka Můj kouzelný porod je otevřený příběh cesty jedné ženy od traumatizujícího porodu k posilujícímu.

Osvoboďte se od podvědomých obav z porodu, které vám znepříjemňují těhotenství. (A možná o nich teď ani nevíte.)

Posilte důvěru v to, že víte, jak porodit, a začněte jasně komunikovat o tom, co potřebujete. I u lékaře.

Ponořte se do autentického příběhu, který vám ukáže porod s laskavostí, ale přesto bez příkras a v plné síle.  

 

 

Co na vás v knížce Můj kouzelný porod čeká?

Komplexní přerod mysli

To, jak prožijete porod, ovlivňují podvědomé myšlenkové vzorce, které se ve vás začaly utvářet  už od chvíle, kdy jste přišla na svět. V naší společnosti je porod vnímán jako lékařský úkon, přesto výzkumy už po desetiletí ukazují, že pokud žena porodí v klidu a souladu se svými instinkty, je porod s nejvyšší pravděpodobností nejsnazší, nejhladší a nejšetrnější vůči ženě i dítěti. Příběh knížky Můj kouzelný vám ukáže porod v hlubokých souvislostech. Jako žena v sobě nesete dar přivést na svět nový život. A teď porod konečně začnete vnímat jako svou sílu, ne nepříjemnou nutnost.

♥ Citlivá ženská podpora

Porod je zásadní životní událost pro ženu i dítě a měly bychom na něj být připravovány už od mala. Společnost, která klade důraz na výkon a výsledek, a zpřetrhané vazby mezi mámami a dcerami nás však vedou odevzdat zodpovědnost za porod do rukou lékařů, kteří „to nějak zařídí“ – ideálně co nejrychleji. Těhotné ženy – které samozřejmě chtějí pro sebe s své děti to nejlepší – tak bývají vystaveny nepochopení, nerespektu a stresu. Knížka Můj kouzelný porod vám pomůže, pokud pro svou  představu o porodu nenacházíte v okolí podporu. Autentický příběh vás nechá nahlédnout do těch nejniternějších prožitků a zároveň vás jemně nasměruje tak, abyste ani vy porod nemusela přetrpět, ale prožít ho v plné síle.

♥ Odvaha dělat si věci podle sebe

Obáváte se, že pod vlivem emocí nebo nátlakem zdravotníků nedbudete při porodu vědět, jak se rozhodovat? Získejte konečně absolutní důvěru, že to vy znáte sebe i své miminko nejlépe na světě. Inspirujte se a najděte si svou cestu, jak si pro porod zajistit podmínky, v nichž se budete cítit v klidu a bezpečí.

♥ Důvěra, že porod proběhne tak, jak má

Porod prožijete jen párkrát za život. Proto se může stát, že si pro něj vytvoříte velká očekávání, jejichž tíha vás během těhotenství stresuje. Pravda ale je, že klid prospívá nejen vám, ale i vašemu děťátku. Porod přes sebelepší snahu nemůžete nikdy 100% naplánovat. Můžete však žít s myšlenkou, že při porodu udělala to nejlepší, co jste mohla. Při úžasném porodu zdaleka nemusí být vše dokonalé. V knížce Můj kouzelný porod vás proto čeká i přešlapy, zranitelnost a humor. Začněte důvěřovat, že porod proběhne přesně tak, jak má.

 

 

CHCI PROŽÍT ÚŽASNÝ POROD

 

 

Ještě pořád nevěříte, že se už 2 minuty po porodu můžete cítit takhle? 🙂

 

přirozený porod

 

 

Co s knížkou Můj kouzelný porod získáte?

  • Inspirativní příběh ženy, která nikdy nebyla asertivní, ale po 1. traumatickém lékařsky vedeném porodu našla odvahu vzít 2. porod do vlastních rukou. Na cestě porody a mateřstvím objevila i sebe samu.
  • Krásnou knížku v pevných deskách s šitou vazbou a jemnými ženskými ilustracemi
  • AHA momenty a přípravu na porod v souvislostech, inspiraci v cestě za nalezením vlastní síly a moudrosti vlastního těla

Cena knížky je 350Kč + poštovné

 

CHCI PROŽÍT KOUZELNÝ POROD

 

 

 

 

 

 

Bude i pro vás porod kouzelný?

Zrození nového života potom, co ve vás devět měsíců zázračně vznikal, je kouzlo. Příchod nového člověka na svět je zázrak. Kouzelná je i proměna, kterou projdete při porodu. Během času, kdy porodíte miminko, se i vy sama přerodíte. Porod je moment, na který nikdy v životě nezapomenete. O porodu koluje mnoho mýtů (bohužel i mezi zdravotníky). Při správné přípravě však porod může být úžasný a posilující prožitek. (A zároveň ten nejbezpečnější možný pro vás i vaše děťátko.)

Snad už vás taky během těhotenství nebo mateřství překvapilo, jak moc jste se změnila a že to, co jste znala dříve, najednou nestačí, aby popsalo, co prožíváte. I přesto, že už máte řadu informací o porodech a třeba máte i profesionální podporu, s knížkou Můj kouzelný porod vám zapadnou chybějící dílky do skládačky přípravy na porod. Porod dítěte JE kouzlo. Záleží na vás, jestli ho tak chcete prožít.

 

 

Chcete se podívat dovnitř knížky? Zalistujte si.

 

 

 

Knížka Můj kouzelný porod je přesně pro vás, pokud

Po předchozí špatné zkušenosti se zdravotníky chcete prožít porod podle sebe

Chcete změnit své nastavení mysli. Víte, že porod může být náročný, ale také úžasný a posilující

Milujete inspirativní příběhy plné AHA momentů, které se čtou jedním dechem.

Prožijte porod s pocitem, že pro sebe i miminko děláte to nejlepší

 

 

CHCI PROŽÍT ÚŽASNÝ POROD

 

 

Kdo je autorka knížky?

Ing. Anna Pokrupová, lektorka přípravy na klidný porod, autorka projektu Porod a mateřství s lehkostí a máma 2 dětí, která vám pomůže změnit mysl tak, aby pracovala pro vás a ne vy pro ni.

Prožitky z 1. traumatického a 2 úžasného porodu, překvapení ze setkání z přístupem české společnosti k porodu, ale i mateřská láska ve mně probudily talenty, které ve mně dřímaly už od dětství – empatii, vysokou citlivost vůči nespravedlnosti, schopnost vidět věci v hlubokých souvislostech a dar napsat příběh tak, aby se dobře četl.

 

Můj porodní příběh je – stejně jako porodní příběh každé ženy – jedinečný a přesto tak podobný tomu, čím si v Česku procházejí desetitisíce dalších žen, jež chtějí pro své děti to nejlepší a rozhodnou se vzít porod do vlastních rukou.

 

 

S pomocí seberozvojových a koučinkových metod a prožitkových meditací vám pomůžu prožívat porod i mateřství tak, aby při nich vám i vašim dětem bylo dobře. Nejvíce lásky dokážete dát své rodině tehdy, když se nejdříve naučíte hluboce milovat sama sebe. Prožijte porod přesně tak, jak je to nejlepší pro vás i vaše dítě.

Prožijte svůj kouzelný porod.