fbpx

I vy můžete prožít kouzelný porod

Pochybujete, jestli si v porodnici dokážete vytvořit prostor pro porod s pocitem klidu a bezpečí?

Trápí vás myšlenka, že nepoznáte, kdy je bezpečné se při porodu rozhodovat podle sebe?

Přemýšlíte, jak budete asi porod prožívat ?

Získejte konečně důvěru, že prožijete úžasný porod 

Přečtěte si kouzelný příběh cesty jedné ženy od traumatického k posilujícímu porodu a:

Začtěte se do autentického příběhu, který vám ukáže porod v nečekaných souvislostech

Osvoboďte se od podvědomých obav z porodu

Posilte důvěru v sebe i miminko a začněte s lékaři jasně komunikovat o tom, co potřebujete

 

 

Co na vás v knížce Můj kouzelný porod čeká?

Komplexní přerod mysli

To, jak prožijete porod, ovlivňuje řada myšlenkových vzorců, které si v sobě hromadíte už od dětství. Jak ve společnosti, kde je porod vnímán jako lékařský výkon, porodit v souladu se svými instinkty? S knížkou Můj kouzelný se podíváte hluboko do svého nitra a začnete se dívat na porod v netušených souvislostech. Jako žena v sobě nesete dar přivést na svět nový život. A teď ho konečně začnete naplno cítit.

♥ Citlivá ženská podpora

Autentický porodní příběh vás nechá nahlédnout do těch nejniternějších prožitků a zároveň vás laskavě nasměruje tak, abyste i vy svůj porod prožila sebevědomě. Porod, který prožijete, který neprožijete pasivně, ale ve své plné síle, promění váš život – k lepšímu. 

♥ Odvaha dělat si věci podle sebe

Obáváte se, že vám naučené vzorce chování, síla prožitku porodu nebo nátlakové chování zdravotníků neumožní stát si při porodu za svým? Nejste si jistá, jestli poznáte, kdy je bezpečné se při porodu rozhodovat podle sebe? Získejte konečně absolutní důvěru, že to vy znáte sebe i své miminko nejlépe na světě. A inspirujte se, jak si pro porod zajistit podmínky, v nichž se budete cítit v bezpečí.

♥ Důvěra, že porod proběhne tak, jak má

Porod prožijete jen párkrát za život. Mnoha ženám se proto stává, že si pro něj vytvoří obrovská očekávání, pod jejichž tíhou se v průběhu těhotenství stresují. Porod přes sebelepší snahu nemůžete nikdy úplně naplánovat. V knížce Můj kouzelný porod vás proto čeká i nadhled, zranitelnost, přešlapy a humor. Pro vás úžasný prožitek z porodu nemusí být vše dokonalé.  Zklidněte se s myšlenkou, že všechno proběhne tak, jak má.

 

CHCI SE PŘI PORODU CÍTIT DOBŘE

 

I vy se 2 minuty po porodu můžete cítit takhle 🙂

 

přirozený porod

 

 

Co s knížkou Můj kouzelný porod získáte?

  • Inspirativní příběh ženy, která nikdy nebyla asertivní, ale po 1. traumatickém lékařsky vedeném porodu našla odvahu vzít 2. porod do vlastních rukou. A po cestě objevila sebe samu.
  • Krásnou knížku v pevných deskách s šitou vazbou a jemnými ilustracemi
  • AHA momenty a přípravu na porod v souvislostech, inspiraci v cestě za nalezením vlastní síly a moudrosti vlastního těla

Cena knížky je 350Kč + poštovné

CHCI PROŽÍT KOUZELNÝ POROD

 

 

Bude i pro vás porod kouzelný?

Zrození nového života potom, co ve vás devět měsíců zázračně vznikal, je kouzlo. Příchod nového člověka na svět je zázrak. Kouzelná je i proměna, kterou projdete při porodu. Během času, kdy porodíte miminko, se i vy sama přerodíte. Porod je moment, na který nikdy v životě nezapomenete. Porod ovlivní vás i vaše dítě na celý život. Porod může být posilující úžasný prožitek.

K prožití porodu v jeho celé síle může vám pomůže se do určité míry oprostit od vidění světa, v němž jste vyrostla. Snad už vás taky během těhotenství nebo mateřství překvapilo, jak moc jste se změnila a že to, co jste znala dříve, najednou nestačí, aby popsalo, co prožíváte.

V prostředí, v němž žijeme, koluje o porodech mnoho předsudků, a to i mezi zdravotníky. I přesto, že už jste si o porodu zjistila řadu informací a třeba máte profesionální podporu, s knížkou Můj kouzelný porod vám zapadnou do skládačky přípravy na porod ty chybějící dílky. Možná porod nakonec neprožijete přesně tak, jak si teď představujete. Porod dítěte JE ale vždy kouzlo. Záleží na vás, jestli ho tak budete vnímat.

 

 

Chcete se podívat dovnitř knížky? Zalistujte si.

 

 

 

Knížka Můj kouzelný porod je přesně pro vás, pokud

♥ Budete mít druhé (třetí, čtvrté) dítě a po předchozí špatné zkušenosti se zdravotníky chcete prožít porod podle sebe

Jste poprvé těhotná/plánujete první dítě, chcete nahlédnout do reality českého porodnictví a prožít posilující porod sebe hned napoprvé

♥ Milujete příběhy, které inspirují a čtou se jedním dechem.

Prožijte porod s pocitem, že pro sebe i miminko děláte to nejlepší

 

CHCI PROŽÍT KOUZELNÝ POROD

Kdo je autorka knížky?

Ing. Anna Pokrupová, lektorka psychické přípravy na porod, průvodkyně žen sebevědomým mateřstvím a autorka projektu Porod a mateřství s lehkostí. Učím ženy měnit svou mysl tak, aby ona pracovala pro ně a ne ony pro ni.

Mým posláním je pomáhat ženám, aby si spolu se svými dětmi užívaly kouzelný čas těhotenství, porodu a mateřství. Mou misí je, aby potřeby žen a jejich dětí byly za každých okolností respektovány. K mé práci mě dovedly mé zkušenosti s mateřstvím – první traumatický porod, druhý úžasný přirozený, a cesta za přebráním zodpovědnosti za vlastní život, jíž jsem během mateřství prošla.

Při své prácvi využívám své vrozené dary empatie, vysoké citlivosti a schopnost vidět věci v nečekaných souvislostech. Vzdělávám se v oblastech přirozeného průběhu porodů, psychiky žen i dětí, postavení žen a dětí ve společnosti, osobního seberozvoje, sebelásky a koučinku.

 

Tyto obory propojuju a pomáhám ženám cítit se v mateřství sebevědomě a užívat si čas s dětmi.

Svůj porodní příběh jsem se rozhodla napsat pro to, že je jedinečný – stejně jako porodní příběh každé ženy – a přesto obdobný tomu, co zažívají v Česku desetitisíce dalších žen, jež se rozhodnout vzít svůj porod do vlastních rukou. Rozhodla jsem se využít svůj talent k psaní a věnovat tento příběh dalším ženám jako inspiraci pro jejich porodní prožitky.

Prožijte i vy svůj kouzelný porod.