Energetické ošetření

Alternativní terapie

 

Máš téma, přes které se nemůžeš posunout?

Energetické ošetření

Alternativní terapie

  • Pořád s tím nejde hnout? Nedaří se ti to, jak by sis představovala? Nevyznáš se ve svých myšlenkách, dokola se motáš ve stejných emocích a vyčerpává tě to?
  • Nabízím ti jemnou a účinnou cestu, jak projít dál. Najít sama sebe, cítit jistotu, že jdeš správně, být šťastná máma, partnerka, podnikatelka, zaměstnankyně, tvůrkyně… Zkrátka žena.
  • Mé energetické pole disponuje silou najít tvá bolavá místa. Bezpečně a s respektem je ošetřit. Pracuji jemně a hluboko, v souladu s tím, jak jsi připravená. Ošetření přináší trvalé změny. Po vyléčení zraněných míst tvého energetického systému se změní tvé emoce i fyzická realita.
  • Jaká témata spolu můžeme řešit?  V podstatě cokoliv. Zatím jsem pracovala se: strachy v podnikání (nedostatek zakázek, sebejistoty), mateřskými tématy (strachy z porodu, pocit nedostatečnosti v mateřství), partnerskými tématy (zásek v nefunkčním vztahu), dokolečka se opakujícími negativními emocemi… Můžeš ale přijít s jakýmkoli tématem, které tě volá.
  • Jak setkání probíhají? Sdělíš mi téma, s nímž přicházíš. Společně najdeme záměr našeho setkání. Budu o tebe pečovat svým energetickým polem. Empaticky, laskavě a s respektem. Možná budeš v průběhu setkání chtít mluvit, přijdou ti AHA momenty, nové myšlenky, obrazy, sluchové, tělesné a další vjemy… Předám ti informace, které mi pro tebe přijdou. Provedu tě vším, co se bude dít.
  • Nechceš nic řešit, jsi prostě jen unavená? V rámci ošetření ti můžu poskytnout i hluboký odpočinek a dobití tvého energetického systému.
  • Setkání probíhají online přes videohovor nebo osobně v Poděbradech.
  • Nyní za zaváděcí cenu 900 Kč/ 60 min setkání. 

Příběhy z mé praxe

Poslední dobou mi nechodí zakázky a jsem z toho nervózní. S Aničkou jsme si hodně povídaly — o zakázkách, u kterých čekám na odpověď, o těch, které vyšly, ale potom mě vůbe nebavily.

Pak Ančka zacítila jádro problému — mám strach ze závislosti a strach, že budu muset žádat o pomoc.

Postupně jsme se vrátily do mého dětství. Vyrůstala jsem jenom s mámou. A když si měl táta pro mě přijít, většinou nepřišel. Bavily jsme se, jak jsem jsem to tehdy prožívala.

Během setkání s Aničkou jsme na vztahu s tátou pracovaly.  Hned jsem se cítila líp. A hlavně — za hodinu mi volali — dostala jsem novou zakázku!

S Aničkou jsem se sešla v sobotu, to jsem byla v 38tt. Naměřili mi vysoký tlak a vyšší hladinu cukru, doktor mě tlačil na vyvolávání porodu.

Odmítla jsem to, ale byla jsem vystrašená a nervózní. Chtěla jsem rodit přirozeně a nebyla jsem přesvěděčená, že bych si porod měla nechat vyvolávat. Jenže jsem si nebyla jistá, jestli dokážu doktora odmítnout znovu.

S Aničkou jsem se uklidnila a srovnala si myšlenky. Hned další den ráno mi začaly kontrakce a večer jsem porodila.

Takže další tlak na vyvolávání už nebyl, stihli jsme to dřív. Jsem moc ráda, že jsem mohla porodit přirozeně a že jsme oba v pořádku.

 

 

Roky jsem byla mentálně zaseknutá ve vztahu, který už neexistoval. Nikdy jsme se oficiálně nerozešli, ale ve skutečnosti jsme spolu už dávno nebyli. Jenže já na něj pořád myslela a přemýšlela, jak to udělat, abychom se “jakoby náhodou” zase potkali. 

Řešila jsem to na setkání s Aničkou. A potom? Úplně jsem na něj přestala myslet! Začala jsem si všímat, že na světě je spousta jiných zajímavých mužů. Konečně na něj už nemyslím a mám chuť jít do dalšího vztahu.

Váháš, jestli jsem pro tebe ta pravá? Využij možnost úvodní 15minutové konzultace zdarma.

Kdo o tebe bude pečovat?

 

Jsem alternativní terapeutka, čarodějka, vysoce citlivá empatička. Má energie je jako spodní voda hlubokého jezera. Vidím, slyším, cítím, vnímám svět jemněhmotných energií.

Vnímám tebe a tvé téma v hlubokých souvislostech. Má dar vidět a intuitivně léčit příčiny tvého problému. Přináším zklidnění, lehkost a posun v životě. Má práce se opírá o principy alternativní terapie, je jemná, laskavá a bezpečná.

 

Anna Pokrupová | Lektorka předpordní přípravy – s tulipány (pro mobil)