Energetická harmonizace

Změň svůj mindset, emoce i prožívanou realitu

 

Máš téma, přes které se nemůžeš posunout?

Energetická harmonizace

8Najdi si cestu zpátky k sobě

 • Opakují se ti v životě pořád dokola stejné situace? Vyčerpávají tě mentální bloky nebo náročné emoce? Nevíš, co se sebou?
 • Energetická harmonizace je jemný a účinný způsob, jak si najít cestu zpátky k sobě, k vnitřnímu klidu, k naplněnému životu. Skrz práci s energií tě čeká tě změna v myšlenkách, pocitech i prožívané realitě. Změň svůj vnitřní svět a přeskládá se i ten vnější.
 • Jaká témata spolu můžeme řešit?  Způsob, kterým pracuju, je univerzální. Důležité je, abys cítila, že tě to ke mně láká.  Mám zkušenosti s tématy v oblastech: podnikání, těhotenství, mateřství, vztahů, vysoké citlivosti, náročných emočních stavů… Ženy za mnou chodí třeba se zadáními jako: Chci se zbavit otravného myšlenkového vzorce. Jsem vystresovaná, potřebuju se rychle zklidnit. Chci být celkově vyrovnanější. Chci více vydělávat cítit se ve své práci dobře. Chci najít svůj smysl, být více v souladu se sebou. A v podstatě cokoliv dalšího, co tě štve. Ráda pracuju i se zadáním: To, co je teď pro mě nejlepší. (Poznámka: Tato práce je vhodná k práci s tématy osobního růstu, nenahrazuje psychoterapii ani lékařskou péči.)
 • Jak setkání probíhají? 1) Krátce před setkáním energeticky vyladím sebe, prostor pro práci, naladím se i na vás. 2) Na začátku setkání si povídáme. Řekneš mi, s čím přicházíš.  Společně docházíme k záměru našeho setkání. 3) Při energetické práci jsem ve změněném stavu vědomí. Skrz mé energetické pole do něj vstoupíš i ty. Díky tomu máme přístup k částem vaší osobnosti, s nimiž se běžně nesetkáváš. Vzniká prostor, v němž můžeme uzdravit hluboké příčiny tvého tématu. Je to velmi jemná a účinná metoda. 4) Při energetické práci cítím toky energií, někdy mi chodí informace, které jsou pro tebe důležité, uvědomění, obrazy…Průběh je různý, podstatné je vyléčení a trvalá změna ve tvém životě. 5) Po skončení energetické práce si spolu opět POVÍDÁME.
 • Po setkání se v souladu prací, kterou jsme spolu udělaly, přeskládává tvůj život. Mění se tvé myšlenky, emoce, následně i fyzická realita. Změny můžeš pocítit také v těle nebo v tom, že najednou zažíváš jiné situace. V dnech i týdnech po setkání zůstáváme v kontaktu,  můžeš se mnou sdílet své pocity, změny…

  Řekneš mi téma, s nímž přicházíš. Dojdeme k záměru našeho setkání.

 • Jak pracuju s energií? Nabídnu ti své energetické pole a je na tvém energetickém poli, jak se rozhodne ho v souladu se zadáním využít. Pracuju v napojení na energii země, zdroj i svou energetickou osu, v hlubokém neutrálu a stavu naprostého přijetí. Jsem zprostředkovatelem změny pro tvůj energetický systém.  Pracuju s tvým energetickým systémem jako celkem, současně v mnoha bodech času a prostoru.
 • Jak se přitom budeš cítit? Při práci se nacházíme ve stavu tady a teď, stavu nic, bez myšlenek. Jsi ve stavu rozšířeného vnímání. Možná budeš vnímat jen hluboký klid a ticho, možná budeš chtít mluvit. Možná uvidíš obrazy, ucítíš či uslyšíš energie, přijdou ti nové myšlenky, uvědomění, uvolnění emocí…  Možná si jen užiješ čas klidu, bez myšlenek. Možná uvidíme obrazy z tvého dětství či minulých životů. Empatie, přijetí a neutrální nastavení jsou základem mé práce.  Provedu tě vším, co přijde.
 • Setkání osobně v Poděbradech nebo online přes videohovor.
 • Cena osobního setkání: 2300Kč/ 90 — 120 min. Zvýhodněný balíček 8000Kč/ 4 setkání. 
 • Cena online setkání: 1800Kč/ 60- 90 min. Zvýhodněný balíček 6000Kč/ 4 setkání. 
 • Uvedené časy jsou obvyklé délky setkání. Délka energetické práce je z toho obvykle okolo 50 minut. Ve skutečnosti ale nejsme omezené časem.  Ani při energetické práci ani při rozhovoru. Končíme tehdy, když ty i já cítíš, že je hotovo. Na každý den mám pouze jednu klientku.

Řekly o mně

Aničko, oceňuju tvoji schopnost vnímat, respektovat a být v kontaktu s klientem i respektující komunikaci během procesu. 

Příjemné bylo vedení do práce na začátku i z působ, jakým jsi mi nabízela možnosti, které se ti otevíraly. Užila jsem si možnost spočinout v klidu a tichu, jen tak.

Lenka Aleiandra Němcová, mentorka a terapeutka. www.lenkaanemcova.cz

Anna Pokrupová | Tereza Fišerová – reference

S Aničkou spolupracuji už nějaký čas a moc ráda se k ní vracím. Setkání s ní mi přináší klid a nadhled. Ošetření u Aničky si objednávám ve chvíli, kdy mi do života přichází chaos a já nevím kam dřív, jak věc uchopit a motám se ve starých vzorcích a emocích. Její přístup je velice jemný a citlivý.

Anička je velice empatická, má velký dar soucitu. Mnohokrát jsem před ní otevřela témata, které jsem se jinde bála sdílet. Je pro mě v mnoha věcech takový „otvírák“. Pomáhá mi se postavit staré bolesti a uvidět ji v jiném světle, se soucitem k sobě samé. 

V její jemnosti je taky velká síla. Spolupráce s ní je velice efektivní a přesná. Umí nechat z těla, ze systému, odejít všechny nepotřebné nánosy. V jemnosti a síle. Anička mě učí vidět se „jinak,“ ve větší laskavosti. 

 

Ivana Dudková, terapeutka těla a průvodkyně výživou
www.ivanadudkova.cz

Anna Pokrupová | Veronika Hurdová – reference

S Aničkou jsme se sešly u ní doma – přivítala mě čistá domácnost, ticho, klid a minimalismus. Na začátku se mě vyptala, co chci řešit a co mě trápí a co by byl ideální stav.

Pak už bylo to samotné sezení – to bylo hodně zajímavý – jsem velmi racionální člověk, a i přesto jsem tok energie cítila. Chvíli jsem cítila v sobě úplně přetlak, chvíli klid. 

Zlepšení po sezení určitě nastalo, cítila jsem v sobě větší klid a méně strachu. Ještě mě čekají tři sezení, těším se, co mi to zase přinese. 

Gabriela Nollová, zdravotní cvičení Nymburk a Poděbrady
 

Anna Pokrupová

 

Jsem vysoce citivá empatička. Jsem ticho a klid. Pracuju v napojení na energii země, zdroj, v kontaktu se svou energetickou osou. Pracuju jemně, účinně a bezpečně. Základem mé práce je hluboké neutrální nastavení a naprosté přijetí.

Postupně pročišťuju svůj energetický systém, pracuju na nalezení dalších vrstev vnitřního klidu a stále hlubšího kontaktu se sebou. Vzdělávám se v energetické práci. Díky tomu ti mohu nabídnout rostoucí kapacitu i pro tvou proměnu.

 

Anna Pokrupová | Lektorka předpordní přípravy – s tulipány (pro mobil)